Číslo položky: 9876
Poslední dražitel: 9879

Nečitelně signováno (Imro Weiner-Kráľ ?)

Podzimní nálada (Javorníky)
olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno na třech místech poškozeno, nečitelně signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  22:00:00
Číslo položky: 9815
Poslední dražitel: 8673

Dürerova cesta přes Alpy do Benátek
akvarel, tužka na papíře, 50 x 39, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2005
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 203 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  21:50:00
Číslo položky: 9986
Poslední dražitel: 9967

Monogram A. B. (Adolf Born)

Za co, soudruhu Kozino, za co?
tuš, akvarel na papíře, 23, 5 x 23, 5 cm, rámováno, rám, papír a pasparta mírně poškozeny, přeložky, signováno monogramem PD, přímý dar od autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10059
Poslední dražitel: 8756

Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10060
Poslední dražitel: 10352

Lesní interiér
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10066
Poslední dražitel: 10778

Podzim na venkově
olej na plátně, 25, 5 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10062
Poslední dražitel: 11263

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Zátiší s hodinami
olej na kartonu, 34 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  21:45:00
Číslo položky: 10067
Poslední dražitel: 10792

Léto v Kameničkách
olej na kartonu, 40 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10044
Poslední dražitel: 11250

Koledníci
barevná litografie, 30 x 20 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, přeložky, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  21:40:00
Číslo položky: 10050
Poslední dražitel: 9443

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 36 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, potvrzovací certifikát od autora
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  21:30:00