9 300 000 Kč

Číslo položky: 9432
Poslední dražitel: 10641

Špillar Jaroslav (1869 - 1917)

Domažlice
olej na dřevě, 34 x 54 cm, rámováno, rám, dřevo a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1903, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  22:00:00
Číslo položky: 9451
Poslední dražitel: 8975

olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:55:00
Číslo položky: 9478
Poslední dražitel: 10029

Nesignováno

Portrét Zdenky Maroldové
akvarel na papíře, 56, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9435
Poslední dražitel: 9512

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:45:00
Číslo položky: 9436
Poslední dražitel: 10514

Dubrovník
olej na plátně, 50 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9482
Poslední dražitel: 10572

Konečný Josef (1909 - 1989)

Staré chalupy
olej na plátně, 86 x 90, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:40:00
Číslo položky: 9425
Poslední dražitel: 10636

Nesignováno

olej na plátně, 55 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:35:00
Číslo položky: 9431
Poslední dražitel: 9187

olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9582
Poslední dražitel: 9067

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Koupel
barevná litografie, 35 x 25, 5 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:25:00
Číslo položky: 9417
Poslední dražitel: 8166

Wierer Alois (1878 - 1945)

olej na kartonu, 29 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:00:00