Galantní scéna kombinovaná technika na papíře, 21 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír a malba poškozeny, papír původně roztržen, lepeno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Ležící dívčí akt olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba na několika místěch odpadlá, na pravé straně záplata cca 6 cm, signováno LD, datováno 1932
Zátiší s loděmi, vázami a jablky barevná litografie, 18 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, na zadní straně razítko z Národní galerie, 2. pol. 20. století