9 300 000 Kč

Číslo položky: 9570
Poslední dražitel: 10427

Klein Viktor (1870 - 1939)

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:10:00
Číslo položky: 9535
Poslední dražitel: 9733

Nesignováno

Galantní scéna
kombinovaná technika na papíře, 21 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír a malba poškozeny, papír původně roztržen, lepeno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 750 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:05:00
Číslo položky: 9583
Poslední dražitel: 10672

U Jílového
olej plátno na kartonu, 24 x 28 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9532
Poslední dražitel: 10533

Nečitelně signováno

Romantická procházka
akvarel na papíře, 20 x 26 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno PD, datováno 1827
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:00:00
Číslo položky: 9533
Poslední dražitel: 9031

Nesignováno

Romantická krajina s hrady
akvarel na papíře, 24, 5 x 31 cm, rámováno, rám poškozen, papír zvlněn, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 9524
Poslední dražitel: 8616

Škrabánek František (1901 - 1971)

olej na kartonu, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  22:05:00
Číslo položky: 9527
Poslední dražitel: 10416

Justitz Alfred (1879 - 1934)

Sedící dívka
lept, 63, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9502
Poslední dražitel: 10508

Knížek Emanuel (1889 - ?)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba na několika místěch odpadlá, na pravé straně záplata cca 6 cm, signováno LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  22:00:00
Číslo položky: 9517
Poslední dražitel: 9448

Zátiší s loděmi, vázami a jablky
barevná litografie, 18 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, na zadní straně razítko z Národní galerie, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9531
Poslední dražitel: 10383

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 70 x 97 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč