Číslo položky: 9340
Poslední dražitel: 10684

Hérink F. Hanuš (1889 - 1958)

O žních
olej na plátně, 52 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  20:30:00
Číslo položky: 9336
Poslední dražitel: 10681

Monogram K. L. (Karel Liebscher)

Starodávný kostelík ve Starém Svojanově
tuš na papíře, 12, 5 x 12, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, zažloutlý papír, mírně poškozeno, signováno monogramem PD, na zadní straně popis díla, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  20:15:00
Číslo položky: 9331
Poslední dražitel: 10677

Fulleylove John (1845 - 1908)

Benátky
kombinovaná technika na papíře, 18, 5 x 25 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  20:05:00
Číslo položky: 9332
Poslední dražitel: 10192

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 75, 5 x 155 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.2.2017  22:50:00
Číslo položky: 9343
Poslední dražitel: 10476

Pasáž ze Stříbrné Skalice
olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.2.2017  22:45:00
Číslo položky: 9359
Poslední dražitel: 10468

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na plátně, 76 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 59 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.2.2017  22:15:00
Číslo položky: 9348
Poslední dražitel: 10690

olej na kartonu, 28 x 39 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.2.2017  21:55:00
Číslo položky: 9353
Poslední dražitel: 10693

Chalupa ve Staré Huti
olej na kartonu, 66 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, zezadu přípis autora, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.2.2017  21:30:00
Číslo položky: 9349
Poslední dražitel: 10504

Lišky
olej na kartonu, 49, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 34 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.2.2017  21:20:00
Číslo položky: 9354
Poslední dražitel: 10465

Podzim na Dolní Bečvě
olej na kartonu, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.2.2017  21:15:00