Číslo položky: 9549
Poslední dražitel: 10541

Nesignováno

Portrét ženy
olej na plátně, 67 x 54 cm, nerámováno, malba silně poškozena, krakeláž, plátno na třech místech protrženo, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  21:30:00
Číslo položky: 9511
Poslední dražitel: 9716

Diblík František X. (1887 - 1955)

olej na kartonu, 30 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  21:20:00
Číslo položky: 9512
Poslední dražitel: 10411

Kozák Václav (1889 - 1969)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 50, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9518
Poslední dražitel: 9970

Seifarth O.

olej na překližce, 42 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zašpiněna, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9513
Poslední dražitel: 10335

Novák Josef (1888 - ?)

Chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 65, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  21:15:00
Číslo položky: 9514
Poslední dražitel: 10824

Havlata Karel (1885 - 1957)

Horská krajina
olej na kartonu, 69, 5 x 100 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9515
Poslední dražitel: 10582

Stroff Karel (1881 - 1929)

Galantní scéna
olej na kartonu, 39, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9493
Poslední dražitel: 10816

Malínský Jaroslav (1897 - 1978)

Zimní náves
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  21:00:00
Číslo položky: 9508
Poslední dražitel: 7570

Monogram J. M.

Pouliční prodavači
akvarel na papíře, 30 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 9503
Poslední dražitel: 10591

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

olej na kartonu, 21 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:50:00