9 300 000 Kč

Číslo položky: 9517
Poslední dražitel: 9448

Zátiší s loděmi, vázami a jablky
barevná litografie, 18 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, na zadní straně razítko z Národní galerie, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  22:00:00
Číslo položky: 9498
Poslední dražitel: 10588

Stroff Karel (1881 - 1929)

V interiéru
kombinovaná technika na papíře, 40, 5 x 30 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  21:30:00
Číslo položky: 9513
Poslední dražitel: 10335

Novák Josef (1888 - ?)

Chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 65, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  21:15:00
Číslo položky: 9514
Poslední dražitel: 10824

Havlata Karel (1885 - 1957)

Horská krajina
olej na kartonu, 69, 5 x 100 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9515
Poslední dražitel: 10582

Stroff Karel (1881 - 1929)

Galantní scéna
olej na kartonu, 39, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9493
Poslední dražitel: 10816

Malínský Jaroslav (1897 - 1978)

Zimní náves
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  21:00:00
Číslo položky: 9487
Poslední dražitel: 8078

Nesignováno (Antonín Hudeček)

Motiv z Podkarpatské Rusi
kombinovaná technika na kartonu, 43, 5 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko Ant. Hudeček, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:45:00
Číslo položky: 9488
Poslední dražitel: 10534

Motiv z Podkarpatské Rusi
kombinovaná technika na kartonu, 43, 5 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, singováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9489
Poslední dražitel: 8022

Nesignováno (Antonín Hudeček)

Na pastvě
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:40:00
Číslo položky: 9491
Poslední dražitel: 8081

Cesta domů
kombinovaná technika na kartonu, 44 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, karton poškozen, v levé horní části utržený, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:25:00