Číslo položky: 9556
Poslední dražitel: 10853

Skála Vít (1883 - 1967)

Po žních
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:55:00
Číslo položky: 9580
Poslední dražitel: 10585

Ulička (Baška)
olej plátno na kartonu, 49, 5 x 39, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9564
Poslední dražitel: 10105

Nečitelně signováno

akvarel, kvaš na papíře, 38 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9587
Poslední dražitel: 10714

Hála Jan (1890 - 1959)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
akvarel, tuš na papíře, 28 x 22 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, malba mírně poškozena, místy zažloutlé skvrny, zaskleno, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9542
Poslední dražitel: 10536

Nečitelně signováno

Pouliční prodavači
olej na kartonu, 43 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:45:00
Číslo položky: 9554
Poslední dražitel: 7849

Nečitelně signováno

Dáma v černém
olej na plátně, 62, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, malba místy odpadlá, na 7 místech malba protržena, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9558
Poslední dražitel: 10835

Čapek Josef (1887 - 1945)

Ve vodě
reprodukce, 39 x 45 cm, rámováno, pasparta, matné sklo, signováno LD, datováno 1922 - 5
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 9565
Poslední dražitel: 10450

Musil Leopold (1920 - 1997)

V podhoří
olej na plátně, 60 x 83 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 050 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9585
Poslední dražitel: 9402

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Českomoravská Vysočina (Z Komorovic)
olej plátno na kartonu, 33, 5 x 24, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:40:00
Číslo položky: 9552
Poslední dražitel: 10765

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Chalupa mezi stromy
dřevoryt, 53 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:35:00