Číslo položky: 9379
Poslední dražitel: 10718

Skála František (1817 - ?)

olej na plátně, 54 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  22:05:00
Číslo položky: 9385
Poslední dražitel: 10722

Rybník Mařka u Mirochova
olej na plátně, 38 x 61, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9368
Poslední dražitel: 10711

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Krajina v poválečné Jugoslávii
olej na překližce, 70 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, na zadní straně razítko z výstavy
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  22:00:00
Číslo položky: 9384
Poslední dražitel: 10722

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Bezinky u Sukaných
olej na plátně, 25, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  21:45:00
Číslo položky: 9382
Poslední dražitel: 8925

Lískovec

Moravský motiv
olej na plátně, 60, 5 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  21:35:00
Číslo položky: 9371
Poslední dražitel: 10499

Cundrla František (1943 - 2011)

Krajina (Nocturno)
olej na plátně, 74, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, na zadní straně štítek autora
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  21:25:00
Číslo položky: 9376
Poslední dražitel: 10717

Nesignováno

olej na plátně, 43 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  21:15:00
Číslo položky: 9378
Poslední dražitel: 10718

Škrabánek František (1901 - 1971)

V Herálci
olej na kartonu, 50, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9372
Poslední dražitel: 10346

Nesignováno (Vladislav Vaculka ?)

olej na plátně, 73, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  21:10:00
Číslo položky: 9369
Poslední dražitel: 10711

Jaroš Petr (1859 - 1929)

olej na plátně, 92 x 112 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  21:00:00