Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 9592
Poslední dražitel: 10194

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Ostende
olej na překližce, 32 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno s přípisem LD, datováno 1906
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  21:30:00
Číslo položky: 9572
Poslední dražitel: 10845

Konvolut grafik - Janeček Ota, Velčovský Josef, Albich

konvolut 7 kusů grafik, nerámováno, volně loženo, autoři: O. Janeček, J. Velčovský, Albich
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  21:25:00
Číslo položky: 9575
Poslední dražitel: 10772

Zpověď starého mládence
tuš, běloba na papíře, 12 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9567
Poslední dražitel: 8631

Chladová

Podzimní kytice
ole na plátně, 60 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  21:20:00
Číslo položky: 9560
Poslední dražitel: 10793

Müller

Orientální tanečnice
olej na kartonu, 64 x 43 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9571
Poslední dražitel: 10843

Sedící dívčí akt
linoryt, 42 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 53/80, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  21:15:00
Číslo položky: 9562
Poslední dražitel: 10002

Rychlík Viktor Jan (1875 - ?)

Měsíc nad mořem
olej na kartonu, 50, 5 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9579
Poslední dražitel: 10628

Krasický Marcel (1898 - 1968)

olej na kartonu, 26 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9591
Poslední dražitel: 10181

Emler František (1912 - 1992)

Čertovka
olej na plátně, 63, 5 x 79, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9593
Poslední dražitel: 8443

Dědina Jan (1870 - 1955)

kombinovaná technika na papíře, 53 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč