Číslo položky: 9374
Poslední dražitel: 10469

Brož Josef (1904 - 1980)

Krkonoše
olej na plátně, 45, 5 x 78 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  21:00:00
Číslo položky: 9375
Poslední dražitel: 10715

Pavlov A.

Vlčí máky
olej na překližce, 49 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9373
Poslední dražitel: 10688

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

kolorovaný dřevoryt, 58 x 66 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  20:45:00
Číslo položky: 9367
Poslední dražitel: 10710

Reiter Gustav

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  20:35:00
Číslo položky: 9370
Poslední dražitel: 10654

Bohrer L.

V přístavu
olej na plátně, 66, 5 x 87 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9365
Poslední dražitel: 10708

Bino Josef (1881 - 1947)

Venkovská chalupa
olej na kartonu, 49, 5 x 66, 5 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  20:30:00
Číslo položky: 9366
Poslední dražitel: 10410

Reiter Gustav

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 49, 5 x 66, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 950 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  20:25:00
Číslo položky: 9364
Poslední dražitel: 10708

Rombald

olej na kartonu, 51 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  20:15:00
Číslo položky: 9362
Poslední dražitel: 10706

Nečitelně signováno

Sklizeň řepy
olej na kartonu, 51, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  20:10:00
Číslo položky: 9363
Poslední dražitel: 10205

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

Stromy
akvarel na papíře, 45 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč