Předaukční výstava aukce září 2020 probíhá do 24. 9. 2020
každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 9520
Poslední dražitel: 10353

Škrabánek František (1901 - 1971)

Lipnice v zimě od Řečice u Kejžlice
olej plátno na kartonu, 35 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  21:50:00
Číslo položky: 9523
Poslední dražitel: 7602

Vacke Josef (1907 - 1987)

V Družcově pod Ještědem
olej na plátně, 65 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9522
Poslední dražitel: 10630

Radimský Václav (1867 - 1946)

barevná litografie, 23, 5 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  21:45:00
Číslo položky: 9521
Poslední dražitel: 10530

Karlův most v zimě
barevná litografie, 40 x 52 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  21:40:00
Číslo položky: 9528
Poslední dražitel: 10422

Kozák Václav (1889 - 1969)

Pražský hrad v podvečer
olej na kartonu, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9550
Poslední dražitel: 9044

Bochořáková-Dittrichová Helena (1894 - 1982)

U vody
olej na plátně, 45 x 41, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  21:35:00
Číslo položky: 9498
Poslední dražitel: 10588

Stroff Karel (1881 - 1929)

V interiéru
kombinovaná technika na papíře, 40, 5 x 30 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  21:30:00
Číslo položky: 9519
Poslední dražitel: 10603

olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9548
Poslední dražitel: 10540

Nesignováno

Žena s vějířem
olej na plátně, 87 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy odpadlá, záplata, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9549
Poslední dražitel: 10541

Nesignováno

Portrét ženy
olej na plátně, 67 x 54 cm, nerámováno, malba silně poškozena, krakeláž, plátno na třech místech protrženo, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč