9 300 000 Kč

Číslo položky: 9442
Poslední dražitel: 9931

Mokrý František Viktor (1892 - 1975)

V zámeckém parku
tempera na papíře, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:00:00
Číslo položky: 9148
Poslední dražitel: 8525

Březina Václav (1862 - 1906)

Studie lesa
olej plátno na kartonu, 32 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9410
Poslední dražitel: 10682

Heřman Jiří (1892 - 1969)

olej na kartonu, 24 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:35:00
Číslo položky: 9415
Poslední dražitel: 8986

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

Pozdní odpoledne
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 650 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:30:00
Číslo položky: 9452
Poslední dražitel: 10614

Rozkrojený meloun
olej na kartonu, 29, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9444
Poslední dražitel: 10685

Pavlík Václav (1901 - 1966)

olej na kartonu, 63 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:15:00
Číslo položky: 9398
Poslední dražitel: 9898

Nečitelně signováno

Přístav s větrnými mlýny
akvarel na papíře, 15 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno LD, datováno 1898
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  22:25:00
Číslo položky: 9400
Poslední dražitel: 10545

Studie dívčího aktu
tužka na papíře, 23, 5 x 16, 5 cm, rámováno, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  22:10:00
Číslo položky: 9427
Poslední dražitel: 10564

Roškotová Anna (1883 - 1967)

olej na plátně, 84, 5 x 95, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9406
Poslední dražitel: 10549

olej na kartonu, 49 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  22:00:00