Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 9407
Poslední dražitel: 10549

Nesignováno

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 63 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  21:05:00
Číslo položky: 9394
Poslední dražitel: 10541

Nečitelně signováno

Děti v kroji
olej na kartonu, 44 x 57 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  20:40:00
Číslo položky: 9383
Poslední dražitel: 8925

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Po koupeli
olej na plátně, 79 x 62, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zažloutlý lak, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  22:30:00
Číslo položky: 9386
Poslední dražitel: 8071

Nečitelně signováno

Žehlířka
kombinovaná technika na plátně, 83, 5 x 70 cm, rámováno, rám, plátno a malba mírně poškozeny, zaskleno, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  22:25:00
Číslo položky: 9379
Poslední dražitel: 10718

Skála František (1817 - ?)

olej na plátně, 54 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  22:05:00
Číslo položky: 9385
Poslední dražitel: 10722

Rybník Mařka u Mirochova
olej na plátně, 38 x 61, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9368
Poslední dražitel: 10711

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Krajina v poválečné Jugoslávii
olej na překližce, 70 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, na zadní straně razítko z výstavy
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  22:00:00
Číslo položky: 9384
Poslední dražitel: 10722

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Bezinky u Sukaných
olej na plátně, 25, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  21:45:00
Číslo položky: 9382
Poslední dražitel: 8925

Lískovec

Moravský motiv
olej na plátně, 60, 5 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  21:35:00
Číslo položky: 9371
Poslední dražitel: 10499

Cundrla František (1943 - 2011)

Krajina (Nocturno)
olej na plátně, 74, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, na zadní straně štítek autora
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  21:25:00

do květnové aukce 2018