Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 9369
Poslední dražitel: 10711

Jaroš Petr (1859 - 1929)

olej na plátně, 92 x 112 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  21:00:00
Číslo položky: 9374
Poslední dražitel: 10469

Brož Josef (1904 - 1980)

Krkonoše
olej na plátně, 45, 5 x 78 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9373
Poslední dražitel: 10688

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

kolorovaný dřevoryt, 58 x 66 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  20:45:00
Číslo položky: 9361
Poslední dražitel: 9608

Kučera Alois (1905 - 1962)

Muzikanti
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  20:00:00
Číslo položky: 9360
Poslední dražitel: 9085

olej na plátně, 64, 5 x 92 cm, nerámováno, malba silně poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  22:15:00
Číslo položky: 9077
Poslední dražitel: 10557

Hofman Vlastimil (1881 - 1970)

Zátiší s plastikou
olej na překližce, 28 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, přípis Tel Aviv, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  21:55:00
Číslo položky: 9357
Poslední dražitel: 10695

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Rozcestí v Luhačovicích
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  21:35:00
Číslo položky: 9345
Poslední dražitel: 10687

Nesignováno

Bludný kámen
akvarel na papíře, 37 x 53, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, pasparta, zaskleno, nesignováno, na zadní straně přípis Jos. Werner 1829
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 10 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  21:25:00
Číslo položky: 9339
Poslední dražitel: 10683

olej na kartonu, 65 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  21:20:00
Číslo položky: 9333
Poslední dražitel: 10611

Horn Julius (1900 - ?)

Klečící akt
olej na plátně, 50 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  21:15:00

do květnové aukce 2018