Číslo položky: 9491
Poslední dražitel: 8081

Cesta domů
kombinovaná technika na kartonu, 44 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, karton poškozen, v levé horní části utržený, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:25:00
Číslo položky: 9492
Poslední dražitel: 8082

Motiv z Podkarpatské Rusi
kombinovaná technika na kartonu, 44 x 59, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9494
Poslední dražitel: 10611

Hlavsa Stanislav (1880 - 1947)

olej na plátně, 39 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9525
Poslední dražitel: 10524

Knobloch

Muž v kožichu
olej na plátně, 69, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9484
Poslední dražitel: 10532

Nesignováno (Antonín Hudeček)

Pleso
kombinovaná technika na kartonu, 43, 5 x 59, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko Ant. Hudeček, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:20:00
Číslo položky: 9485
Poslední dražitel: 10034

Nesignováno (Antonín Hudeček)

kombinovaná technika na kartonu, 33 x 47 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko Ant. Hudeček, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 12 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:15:00
Číslo položky: 9445
Poslední dražitel: 8542

Balíček Karel (1904 - ?)

Zima
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9479
Poslední dražitel: 8073

Famíra Emanuel (1900 - 1970)

Stodoly v zimě
olej na plátně, 25 x 55 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:10:00
Číslo položky: 9529
Poslední dražitel: 10610

Stein V.

olej na kartonu, 48, 5 x 59, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9483
Poslední dražitel: 10530

Nesignováno (Antonín Hudeček)

Horský vodopád
kombinovaná technika na kartonu, 33 x 45, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko Ant. Hudeček, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:05:00