Číslo položky: 9547
Poslední dražitel: 9703

Augusta A.

olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:30:00
Číslo položky: 9581
Poslední dražitel: 10580

Indické dívky
lept, 30, 5 x 23, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, zažloutlé skvrny, signováno PD, č. 132, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9543
Poslední dražitel: 10777

Rérych Jaroslav (1888 - 1965)

olej na plátně, 40 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:25:00
Číslo položky: 9584
Poslední dražitel: 10806

Předjaří pod Brdy
olej plátno na kartonu, 25 x 30, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9541
Poslední dražitel: 10680

Marx Franz (1889 - 1960)

Korida
olej na plátně, 59, 5 x 80 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:20:00
Číslo položky: 9545
Poslední dražitel: 10448

Peroutka Bedřich (1880 - 1959)

olej na plátně, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9534
Poslední dražitel: 9733

Nečitelně signováno

Zámecká oslava
kombinovaná technika na papíře, 21 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír a malba poškozeny, papír původně roztržen, lepeno, nečitělně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 750 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:15:00
Číslo položky: 9539
Poslední dražitel: 10534

Nečitelně signováno

olej na plátně, 70 x 52, 5 cm, nerámováno, plátno poškozeno, malba poškozena, krakeláž, nečitelně signováno LH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9540
Poslední dražitel: 10849

Stehlík Karel (1912 - 1985)

Na Sázavě - Žampach
olej na plátně, 50 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9588
Poslední dražitel: 10668

Novák Láďa (1865 - 1944)

Odpočinek v lese
olej plátno na kartonu, 35 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč