9 300 000 Kč

Číslo položky: 9458
Poslední dražitel: 10718

Monogram

Mužský akt
kombinovaná technika na papíře, 44 x 27, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno nečitelným monogramem LD, datováno 1876
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:45:00
Číslo položky: 9454
Poslední dražitel: 9926

Sadovský František (1909 - 1992)

Předjaří u Svratky
tempera na papíře, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:40:00
Číslo položky: 9410
Poslední dražitel: 10682

Heřman Jiří (1892 - 1969)

olej na kartonu, 24 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:35:00
Číslo položky: 9416
Poslední dražitel: 7793

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

olej na kartonu, 25, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou LD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9415
Poslední dražitel: 8986

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

Pozdní odpoledne
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 650 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:30:00
Číslo položky: 9450
Poslední dražitel: 10327

Mrkvičková - Hlobilová Marie (1903 - 1999)

Zátiší s pomeranči
olej na plátně, 33 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9452
Poslední dražitel: 10614

Rozkrojený meloun
olej na kartonu, 29, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9413
Poslední dražitel: 10060

Průhled z Vrtbovské zahrady
barevná litografie, 19 x 17 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:20:00
Číslo položky: 9446
Poslední dražitel: 10365

Moravec Alois (1899 - 1987)

olej na kartonu, 17, 5 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9447
Poslední dražitel: 10638

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Horský motiv
pastel na papíře, 32 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír zvlněn, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč