Číslo položky: 9409
Poslední dražitel: 9216

Heřman Jiří (1892 - 1969)

olej na překližce, 20, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  21:15:00
Číslo položky: 9407
Poslední dražitel: 10549

Nesignováno

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 63 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  21:05:00
Číslo položky: 9394
Poslední dražitel: 10541

Nečitelně signováno

Děti v kroji
olej na kartonu, 44 x 57 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  20:40:00
Číslo položky: 9395
Poslední dražitel: 7778

Pernica Vojtěch (1886 - 1977)

Žena v kroji
olej na plátně, 60 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9389
Poslední dražitel: 10536

Tání
olej na kartonu, 30 x 80, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  20:15:00
Číslo položky: 9392
Poslední dražitel: 10651

Saudek Jan (* 1935)

Dívčí portréty
reprodukce, 49 x 38, 5 cm, rámováno, mírně poškozeno, zaskleno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9388
Poslední dražitel: 10698

Zeman

Chlapec v kroji
olej na překližce, 20 x 23 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  20:05:00
Číslo položky: 9387
Poslední dražitel: 10697

Zeman

olej na překližce, 20 x 23 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  20:00:00
Číslo položky: 9383
Poslední dražitel: 8925

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Po koupeli
olej na plátně, 79 x 62, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zažloutlý lak, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  22:30:00
Číslo položky: 9386
Poslední dražitel: 8071

Nečitelně signováno

Žehlířka
kombinovaná technika na plátně, 83, 5 x 70 cm, rámováno, rám, plátno a malba mírně poškozeny, zaskleno, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  22:25:00