Číslo položky: 9475
Poslední dražitel: 10105

Na schodech budhistického chrámu
lept, 27 x 31 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, papír zašpiněn, zaskleno, signováno PD, č. 27, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:35:00
Číslo položky: 9471
Poslední dražitel: 10569

Nečitelně signováno

Podzimní nálada v lese
olej na kartonu, 50 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:30:00
Číslo položky: 9469
Poslední dražitel: 9479

Kalandra Oldřich (1887 - ?)

Zima na venkově
olej na plátně, 64, 5 x 82 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:25:00
Číslo položky: 9470
Poslední dražitel: 10700

Kalandra Oldřich (1887 - ?)

olej na plátně, 53 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9474
Poslední dražitel: 10493

Nečitelně signováno

Romatická krajina s vodopádem
olej na plátně, 50 x 39 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v horní části protrženo, mírná krakeláž, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9582
Poslední dražitel: 9067

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Koupel
barevná litografie, 35 x 25, 5 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9424
Poslední dražitel: 10452

Banďouch Karl (1893 - 1960)

Horská krajina
olej na plátně, 84 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:20:00
Číslo položky: 9466
Poslední dražitel: 9247

Nečitelný monogram

Pasáček
olej na plátně, 44, 5 x 53, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, krakeláž, obtisknutý vypínací rám, na cca 5 místech plátno protrženo, signováno nečitelným monogramem LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9465
Poslední dražitel: 10773

Klein Viktor (1870 - 1939)

Městský motiv
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně zašpiněna, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:15:00
Číslo položky: 9455
Poslední dražitel: 10272

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

Venkovské chalupy
akvarel na papíře, 37, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba zašpiněna, zaskleno, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:10:00