Romatická krajina s vodopádem olej na plátně, 50 x 39 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v horní části protrženo, mírná krakeláž, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Pasáček olej na plátně, 44, 5 x 53, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, krakeláž, obtisknutý vypínací rám, na cca 5 místech plátno protrženo, signováno nečitelným monogramem LD, 2. pol. 19. století