Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 9478
Poslední dražitel: 10029

Nesignováno

Portrét Zdenky Maroldové
akvarel na papíře, 56, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:55:00
Číslo položky: 9428
Poslední dražitel: 10275

Berghauer Bohumil (1910 - 1972)

Chlapec s ovečkou
olej na plátně, 68 x 52, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:45:00
Číslo položky: 9435
Poslední dražitel: 9512

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9436
Poslední dražitel: 10514

Dubrovník
olej na plátně, 50 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9473
Poslední dražitel: 8698

Nečitelně signováno

Pohled na hrad Karlštejn
olej na překližce, 49, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9482
Poslední dražitel: 10572

Konečný Josef (1909 - 1989)

Staré chalupy
olej na plátně, 86 x 90, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:40:00
Číslo položky: 9425
Poslední dražitel: 10636

Nesignováno

olej na plátně, 55 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:35:00
Číslo položky: 9431
Poslední dražitel: 9187

olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9433
Poslední dražitel: 8961

Chlapec v kroji
akvarel na papíře, 39 x 23 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9472
Poslední dražitel: 9938

Podhajský

Zátiší se zeleninou
kombinovaná technika na papíře, 44, 5 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč