Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Číslo položky: 9329
Poslední dražitel: 10675

Duby na hrázi
olej na sololitu, 71, 5 x 83 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.2.2017  20:45:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12