Číslo položky: 9406
Poslední dražitel: 10549

olej na kartonu, 49 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  22:00:00
Číslo položky: 9430
Poslední dražitel: 8959

Svoboda Josef (1901 - ?)

Horská krajina
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9401
Poslední dražitel: 10545

Studie krajiny
tužka na papíře, 19, 5 x 16 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  21:55:00
Číslo položky: 9402
Poslední dražitel: 10546

Studie lesa
tužka na papíře, 15 x 19 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9429
Poslední dražitel: 10313

olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9403
Poslední dražitel: 10486

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Pták
olej na sololitu, 61 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1994, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  21:50:00
Číslo položky: 9405
Poslední dražitel: 10548

Pohled na Říp
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9404
Poslední dražitel: 10516

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  21:45:00
Číslo položky: 9408
Poslední dražitel: 9215

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Zářijové odpoledne
olej na plátně, 21 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  21:40:00
Číslo položky: 9399
Poslední dražitel: 10451

Sv. Markéta
dřevoryt, 52 x 37 cm, rámováno, pasaparta, zaskleno, papír mírně zvlněn, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  21:35:00