Číslo položky: 9568
Poslední dražitel: 10862

Moravec Alois (1899 - 1987)

Jarní pastva
olej na sololitu, 28 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  21:10:00
Číslo položky: 9561
Poslední dražitel: 10861

Řeka v zimě
olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9589
Poslední dražitel: 10715

Monogram J. H.

Sedlák
tuš, tužka na papíře, 34 x 22 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zažloutlé skvrny, zaskleno, signováno monogramem J. H. PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9557
Poslední dražitel: 10546

Hérink F. Hanuš (1889 - 1958)

olej na plátně, 77 x 84 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  21:05:00
Číslo položky: 9566
Poslední dražitel: 10866

Novák Viktor

olej na plátně, 47 x 70 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9590
Poslední dražitel: 9771

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Labská tůň (Kozí chlup)
olej na plátně, 70 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno poškozeno, signováno PD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9559
Poslední dražitel: 10835

Čapek Josef (1887 - 1945)

Děti
reprodukce, 39 x 45 cm, rámováno, pasparta, matné sklo, signováno LD, datováno 1934 - 35
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  21:00:00
Číslo položky: 9576
Poslední dražitel: 10172

Zelený trh
lept, 27 x 32 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, zažloutlé skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9569
Poslední dražitel: 10234

Moravec Alois (1899 - 1987)

Nad Římovem
olej na sololitu, 52 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9578
Poslední dražitel: 10453

Konvolut grafik

konvolut 6 kusů grafik, nerámováno, volně loženo, autoři: K. Lhoták, F. Gross, F. Mikulka a další
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:55:00