9 300 000 Kč

Číslo položky: 9556
Poslední dražitel: 10853

Skála Vít (1883 - 1967)

Po žních
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:55:00
Číslo položky: 9580
Poslední dražitel: 10585

Ulička (Baška)
olej plátno na kartonu, 49, 5 x 39, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9554
Poslední dražitel: 7849

Nečitelně signováno

Dáma v černém
olej na plátně, 62, 5 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, malba místy odpadlá, na 7 místech malba protržena, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:45:00
Číslo položky: 9581
Poslední dražitel: 10580

Indické dívky
lept, 30, 5 x 23, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, zažloutlé skvrny, signováno PD, č. 132, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:30:00
Číslo položky: 9545
Poslední dražitel: 10448

Peroutka Bedřich (1880 - 1959)

olej na plátně, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:20:00
Číslo položky: 9588
Poslední dražitel: 10668

Novák Láďa (1865 - 1944)

Odpočinek v lese
olej plátno na kartonu, 35 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:15:00
Číslo položky: 9570
Poslední dražitel: 10427

Klein Viktor (1870 - 1939)

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  20:10:00
Číslo položky: 9516
Poslední dražitel: 10338

Ovocné zátiší
barevná litografie, 33 x 40 cm, rámováno, rám i papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  22:05:00
Číslo položky: 9524
Poslední dražitel: 8616

Škrabánek František (1901 - 1971)

olej na kartonu, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9502
Poslední dražitel: 10508

Knížek Emanuel (1889 - ?)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba na několika místěch odpadlá, na pravé straně záplata cca 6 cm, signováno LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  22:00:00