Číslo položky: 9447
Poslední dražitel: 10638

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Horský motiv
pastel na papíře, 32 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír zvlněn, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:20:00
Číslo položky: 9414
Poslední dražitel: 10573

Indické dívky
lept, 30 x 23, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:15:00
Číslo položky: 9444
Poslední dražitel: 10685

Pavlík Václav (1901 - 1966)

olej na kartonu, 63 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9441
Poslední dražitel: 10284

Berghauer Bohumil (1910 - 1972)

Alpská krajina s jezerem
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:10:00
Číslo položky: 9443
Poslední dražitel: 10544

Raisinger

Tábor kočovníků
olej na kartonu, 50 x 68 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, vystaveno na výstavě v Luhačovicích
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9439
Poslední dražitel: 9457

Vesnický dvorek
lept, 21 x 28 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:05:00
Číslo položky: 9440
Poslední dražitel: 10705

Doležil Adalbert Vojtěch (1882 - 1961)

Doškové chalupy
olej na plátně, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno červen 1902
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9398
Poslední dražitel: 9898

Nečitelně signováno

Přístav s větrnými mlýny
akvarel na papíře, 15 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno LD, datováno 1898
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  22:25:00
Číslo položky: 9400
Poslední dražitel: 10545

Studie dívčího aktu
tužka na papíře, 23, 5 x 16, 5 cm, rámováno, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2017  22:10:00
Číslo položky: 9427
Poslední dražitel: 10564

Roškotová Anna (1883 - 1967)

olej na plátně, 84, 5 x 95, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč