Tábor kočovníků olej na kartonu, 50 x 68 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, vystaveno na výstavě v Luhačovicích
Horská krajina olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen