Číslo položky: 9486
Poslední dražitel: 10533

Nesignováno (Antonín Hudeček)

Pivoňky
kombinovaná technika na kartonu, 44 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko Ant. Hudeček, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2017  20:05:00
Číslo položky: 9467
Poslední dražitel: 10030

Nečitelně signováno

Slunečnice
olej na plátně, 80 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  23:00:00
Číslo položky: 9468
Poslední dražitel: 10667

olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 22 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  22:55:00
Číslo položky: 9462
Poslední dražitel: 8983

Augusta A.

Plachetnice
olej na plátně, 38 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  22:20:00
Číslo položky: 9477
Poslední dražitel: 10673

Rieder C. (1840 - 1905)

Alpská krajina s jezerem
olej na plátně, 69 x 105 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  22:10:00
Číslo položky: 9426
Poslední dražitel: 8149

Pernštejn
akvarel na papíře, 33 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám poškozen, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 15 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  22:05:00
Číslo položky: 9437
Poslední dražitel: 8332

Nečitelně signováno

V interiéru
olej na plátně, 17, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na 3 místech přeloženo, místy odpadlá malba, nečitelně signováno PD, datováno 1847
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9476
Poslední dražitel: 8993

Lískovec

Ze Slovácka
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9432
Poslední dražitel: 10641

Špillar Jaroslav (1869 - 1917)

Domažlice
olej na dřevě, 34 x 54 cm, rámováno, rám, dřevo a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1903, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  22:00:00
Číslo položky: 9451
Poslední dražitel: 8975

olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:55:00