Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 9333
Poslední dražitel: 10611

Horn Julius (1900 - ?)

Klečící akt
olej na plátně, 50 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  21:15:00
Číslo položky: 9346
Poslední dražitel: 10688

Na plese
kombinovaná technika na papíře, 40, 5 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1905
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9350
Poslední dražitel: 9162

Fuchs

Podzim na rybníce
olej na plátně, 47 x 64 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9344
Poslední dražitel: 10612

Konečný Josef (1907 - 1989)

kombinovaná technika na papíře, 73, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  20:50:00
Číslo položky: 9337
Poslední dražitel: 10681

Nečitelně signováno

Orientální motiv
olej na plátně, 65 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  20:40:00
Číslo položky: 9341
Poslední dražitel: 9555

Augusta A.

olej na kartonu, 49 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9342
Poslední dražitel: 10633

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Česání ovoce
olej na kartonu, 69 x 49, 5 cm, rámováno, rám, malba a karton poškozeny, signováno LD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9241
Poslední dražitel: 10581

Blažek Josef Tomáš (1884 - 1962)

U vody
olej na kartonu, 37 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  20:30:00
Číslo položky: 9340
Poslední dražitel: 10684

Hérink F. Hanuš (1889 - 1958)

O žních
olej na plátně, 52 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9336
Poslední dražitel: 10681

Monogram K. L. (Karel Liebscher)

Starodávný kostelík ve Starém Svojanově
tuš na papíře, 12, 5 x 12, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, zažloutlý papír, mírně poškozeno, signováno monogramem PD, na zadní straně popis díla, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  20:15:00

do aukce Září 2020.