Číslo položky: 9463
Poslední dražitel: 7539

Klein Viktor (1870 - 1939)

Na poli
olej na kartonu, 49, 5 x 56, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:10:00
Číslo položky: 9464
Poslední dražitel: 10482

Krasický Marcel (1898 - 1968)

olej na kartonu, 33, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9423
Poslední dražitel: 10737

Nesignováno

olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:05:00
Číslo položky: 9417
Poslední dražitel: 8166

Wierer Alois (1878 - 1945)

olej na kartonu, 29 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  21:00:00
Číslo položky: 9442
Poslední dražitel: 9931

Mokrý František Viktor (1892 - 1975)

V zámeckém parku
tempera na papíře, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9148
Poslední dražitel: 8525

Březina Václav (1862 - 1906)

Studie lesa
olej plátno na kartonu, 32 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9456
Poslední dražitel: 10061

Bruslení na rybníce
kombinovaná technika na papíře, 35 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9421
Poslední dražitel: 10736

Kupka Karel (1905 - ?)

olej na kartonu, 16 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:55:00
Číslo položky: 9461
Poslední dražitel: 10720

Nesignováno

V zahradě
olej na plátně, 50 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9453
Poslední dražitel: 10201

Strnad Josef (1889 - 1952)

olej na kartonu, 30, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2017  20:45:00