Číslo položky: 9361
Poslední dražitel: 9608

Kučera Alois (1905 - 1962)

Muzikanti
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2017  20:00:00
Číslo položky: 9360
Poslední dražitel: 9085

olej na plátně, 64, 5 x 92 cm, nerámováno, malba silně poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  22:15:00
Číslo položky: 9077
Poslední dražitel: 10557

Hofman Vlastimil (1881 - 1970)

Zátiší s plastikou
olej na překližce, 28 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, přípis Tel Aviv, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  21:55:00
Číslo položky: 9358
Poslední dražitel: 10487

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

akvarel, tuš na papíře, 18 x 13, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  21:50:00
Číslo položky: 9351
Poslední dražitel: 10692

Weiss

Romantická alpská krajina
olej na plátně, 35 x 44 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1841
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  21:45:00
Číslo položky: 9145
Poslední dražitel: 8799

Pešek Luděk (1919 - 1999)

Jezírko v Roháčích
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, přípis od autora LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  21:40:00
Číslo položky: 9356
Poslední dražitel: 10696

Beran Alois (1907 - 1990)

Vjezd do přístavu
olej na plátně, 40 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  21:35:00
Číslo položky: 9357
Poslední dražitel: 10695

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Rozcestí v Luhačovicích
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9345
Poslední dražitel: 10687

Nesignováno

Bludný kámen
akvarel na papíře, 37 x 53, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, pasparta, zaskleno, nesignováno, na zadní straně přípis Jos. Werner 1829
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 10 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.2.2017  21:25:00
Číslo položky: 9347
Poslední dražitel: 10452

Štěpánek Vladimír (1906 - 1991)

olej na kartonu, 41, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč