Zátiší s plastikou olej na překližce, 28 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, přípis Tel Aviv, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Bludný kámen akvarel na papíře, 37 x 53, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, pasparta, zaskleno, nesignováno, na zadní straně přípis Jos. Werner 1829