V interiéru kombinovaná technika na papíře, 40, 5 x 30 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Portrét ženy olej na plátně, 67 x 54 cm, nerámováno, malba silně poškozena, krakeláž, plátno na třech místech protrženo, nesignováno, 1. pol. 20. století