Číslo položky: 8334
Poslední dražitel: 9635

Zima na potoce
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:20:00
Číslo položky: 8339
Poslední dražitel: 9338

Burnet Joseph Simon (1884 - 1945)

Motiv z Paříže
olej na plátně, 51 x 59 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8357
Poslední dražitel: 6783

Nesignováno

olej na karton, 59, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8359
Poslední dražitel: 9502

Nečitelně signováno

Fialky
olej na plátně, 19, 5 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8376
Poslední dražitel: 9690

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Všesokolský slet v Praze
olej na plátně, 48 x 74, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na 3 místech protrženo, nečitelně signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:15:00
Číslo položky: 8381
Poslední dražitel: 9693

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Všesokolský slet v Praze
olej na plátně, 48 x 74, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8324
Poslední dražitel: 9672

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 63 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:10:00
Číslo položky: 8323
Poslední dražitel: 9671

Nesignováno

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:05:00
Číslo položky: 8322
Poslední dražitel: 9189

Menčík Břetislav (1883 - ?)

Dívky s šeříky
olej na plátně, 110 x 78 cm, nerámováno, malba poškozena, v dolní části protrženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:00:00
Číslo položky: 8330
Poslední dražitel: 9696

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

U Černého Kostelce
olej na kartonu, 32 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč