Číslo položky: 8281
Poslední dražitel: 9433

Lika II.
suchá jehla, 33 x 23, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, 192/200, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  21:15:00
Číslo položky: 8260
Poslední dražitel: 8492

Chmurný podzim
olej na kartonu, 26 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD s přípisem na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  21:10:00
Číslo položky: 8255
Poslední dražitel: 9536

Nečitelně signováno

Horské jezero
olej na dřevě, 18 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  20:55:00
Číslo položky: 8256
Poslední dražitel: 9537

Nečitelně signováno

Horské jezero
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8257
Poslední dražitel: 9512

olej na plátně, 24, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8254
Poslední dražitel: 9141

Bino Josef (1881 - 1947)

Zimní potok
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  20:40:00
Číslo položky: 8373
Poslední dražitel: 9619

Nesignováno

Břízový háj
olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8252
Poslední dražitel: 9622

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Dívky v krojích
olej na kartonu, 89 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  20:35:00
Číslo položky: 8253
Poslední dražitel: 9534

Randa Karel (1912 - ?)

olej na plátně, 72 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8251
Poslední dražitel: 9533

Pavlík Václav (1901 - 1966)

olej na kartonu, ovál, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  20:25:00