Liška s úlovkem olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní potok olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zákoutí Paříže kombinovaná technika na sololitu, 50 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, z rodinné pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století