Číslo položky: 8309
Poslední dražitel: 9316

Holandský motiv v zimě
barevná litografie, 32 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  21:20:00
Číslo položky: 8288
Poslední dražitel: 9666

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Dívka s vějířem
olej na plátně, 70 x 50 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  21:10:00
Číslo položky: 8292
Poslední dražitel: 9669

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Jezdec na koni
olej na překližce, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  21:05:00
Číslo položky: 8284
Poslední dražitel: 6732

Nesignováno

Lesní tůňka
olej na papíře, 44 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, zezadu přípis s datováním, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  21:00:00
Číslo položky: 8274
Poslední dražitel: 8839

Monogram

Koupání
olej na kartonu, 25 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelným monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  20:55:00
Číslo položky: 8283
Poslední dražitel: 9609

Štika Jaroslav (1906 - 1940)

Tančící pár
kombinovaná technika na papíře, 60 x 43 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8369
Poslední dražitel: 9600

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8268
Poslední dražitel: 9492

Bém Rudolf (1874 - 1955)

olej na kartonu, 70, 5 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno LD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  20:45:00
Číslo položky: 8365
Poslední dražitel: 9597

Volf František (1897 - 1983)

Mlýn v Těšovicích
olej plátno na kartonu, 40 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8366
Poslední dražitel: 7007

Volf František (1897 - 1983)

Domy
olej na kartonu, 24 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  20:40:00