9 300 000 Kč

Číslo položky: 8267
Poslední dražitel: 9519

Zimní cesta
olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  20:30:00
Číslo položky: 8261
Poslední dražitel: 7716

Oliva Viktor (1861 - 1928)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 25, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno monogramem V. O. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  20:10:00
Číslo položky: 8258
Poslední dražitel: 9538

Předjaří u Bzové
olej na kartonu, 20, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD s přípisem na zadní straně, datováno 1952
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  21:25:00
Číslo položky: 8259
Poslední dražitel: 9638

Květináče
olej na kartonu, 14 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD s přípisem na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  21:20:00
Číslo položky: 8282
Poslední dražitel: 9657

Stárnutí
suchá jehla, 33, 5 x 23, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, 8/200, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8260
Poslední dražitel: 8492

Chmurný podzim
olej na kartonu, 26 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD s přípisem na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  21:10:00
Číslo položky: 8252
Poslední dražitel: 9622

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Dívky v krojích
olej na kartonu, 89 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  20:35:00
Číslo položky: 8249
Poslední dražitel: 9602

Komínek Rudolf (1885 - ?)

Akty na pláži
olej na kartonu, 25 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signovno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  20:20:00
Číslo položky: 8245
Poslední dražitel: 9584

Směšný Josef (1907 - 1990)

olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno pseudonymem "Barnet" PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  20:00:00
Číslo položky: 8248
Poslední dražitel: 9531

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Pařížská kavárna
kombinovaná technika na sololitu, 50 x 65 cm, signováno PD, 2. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  22:15:00