Číslo položky: 8228
Poslední dražitel: 9123

Černovický J. M. (1906 - 1991)

olej na kartonu, 65 x 84 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  20:00:00
Číslo položky: 8226
Poslední dražitel: 8036

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 56 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  22:30:00
Číslo položky: 8221
Poslední dražitel: 9603

Bludičky
kvaš na papíře, 44, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1897
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 310 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  22:20:00
Číslo položky: 8213
Poslední dražitel: 9571

Zátiší s loděmi, vázami a jablky
kombinovaná technika na papíře, 15, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  22:05:00
Číslo položky: 8218
Poslední dražitel: 9601

Nesignováno

Drožkář
olej na plátně, 90 x 150 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 8217
Poslední dražitel: 9600

Nesignováno

Tyrolská dívka
olej plátno na překližce, 56 x 42 cm, rámováno, malba poškozena, rentoaláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  22:00:00
Číslo položky: 8270
Poslední dražitel: 8711

Zima v borovém lese
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 53 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  21:50:00
Číslo položky: 8220
Poslední dražitel: 9602

Braunerová Zdenka (1858 - 1934)

Národopisná výstava
olej na dřevě, 29, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, datováno 1895
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  21:40:00
Číslo položky: 8195
Poslední dražitel: 9487

Jarní nálada
olej na plátně, 85 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  21:30:00
Číslo položky: 8219
Poslední dražitel: 9504

Nálada z polomu
olej plátno na kartonu, 29 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč