Pohled na chrám sv. Mikuláše olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zátiší s loděmi, vázami a jablky kombinovaná technika na papíře, 15, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1963