Číslo položky: 8297
Poslední dražitel: 9512

Odpoledne u lesa
olej na plátně, 95 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  22:50:00
Číslo položky: 8295
Poslední dražitel: 9564

Langer Karel (1878 - 1947)

Pražské střechy
olej na plátně, 88 x 110 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v dolní části krakeláž, plátno zvlněno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  22:15:00
Číslo položky: 8363
Poslední dražitel: 8531

Pešek Luděk (1919 - 1999)

olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8289
Poslední dražitel: 9619

olej na kartonu, 36, 5 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  22:10:00
Číslo položky: 8291
Poslední dražitel: 9274

Tetřívci v toku
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, zezadu potvrzení o pravosti od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 76 300 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8352
Poslední dražitel: 9317

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Ležící dívčí akt
olej na sololitu, 40 x 60 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, , z umělecké pozůstalosti autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8379
Poslední dražitel: 9623

Nesignováno

Kresby rodiny Mánesů
konvolut kreseb rodiny Mánesů, celkový rozměr 47 x 130 cm, 7 kreseb Amalie, Quida, Josefa, Václava a Antonína, rámováno, pasparta, zaskleno, poškozeno, přeložky, skvrny, nesignováno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  22:05:00
Číslo položky: 8290
Poslední dražitel: 9621

Koupání
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  22:00:00
Číslo položky: 8364
Poslední dražitel: 9247

Nečitelně signováno

Parníky na Seině
kombinovaná technika na papíře, 26 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8296
Poslední dražitel: 9653

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Dívka se zrcadlem
olej na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:50:00