Číslo položky: 8294
Poslední dražitel: 9480

Mikš Joža (1901 - 1966)

Zima na potoku Netřeba
olej na překližce, 60 x 80 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  20:25:00
Číslo položky: 8342
Poslední dražitel: 8853

Toyen (Marie Čermínová, 1902 - 1980)

Střelnice
12 ks serigrafií, volně loženo, v deskách, mírně poškozeno, 30 x 43 cm, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 21 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8307
Poslední dražitel: 8856

Souček Karel (1885 - 1972)

olej na plátně, 65 x 48, 5 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, volně loženo, malba poškozena, signováno PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  20:20:00
Číslo položky: 8346
Poslední dražitel: 9247

Augusta A.

olej na plátně, 37 x 46 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8341
Poslední dražitel: 9499

Effel Jean (1908 - 1982)

Stvoření člověka
16 kusů serigrafií, v papírových deskách, mírně poškozeno, volně loženo, 33 x 24 cm, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  20:05:00
Číslo položky: 7604
Poslední dražitel: 9115

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Mistr Jan Hus v žaláři
grafika, 42 x 33 cm, nerámováno, volně loženo, po okrajích silně poškozeno, poškození nezasahuje do kompozice, místy plíseň, signováno v kameni PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  20:00:00