Číslo položky: 8198
Poslední dražitel: 9138

olej na kartonu, 24 x 31 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  22:00:00
Číslo položky: 8208
Poslední dražitel: 9584

Michal Rastislav (* 1936)

olej na plátně, 92 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1976
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  21:55:00
Číslo položky: 8207
Poslední dražitel: 9175

Nečitelně signováno

Hon na lišku
olej na dřevě, 15 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  21:40:00
Číslo položky: 8222
Poslední dražitel: 6689

Horejc František (1885 - 1963)

Cairo
olej na překližce, 20, 5 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8193
Poslední dražitel: 9325

Maleček Jaroslav Š. (1890 - 1983)

Pražský motiv
olej na kartonu, 46 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  21:25:00
Číslo položky: 8190
Poslední dražitel: 8728

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Zátiší s kyticí
olej na překližce, 39 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  21:05:00
Číslo položky: 8183
Poslední dražitel: 9132

Políčko
olej na kartonu, 25, 5 x 34 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  20:55:00
Číslo položky: 8177
Poslední dražitel: 9128

Multrus Josef (1898 - 1957)

Lovecké zátiší
olej na plátně, 92, 5 x 72 cm, rámováno, rám, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  20:50:00
Číslo položky: 8178
Poslední dražitel: 8287

Lovecké zátiší
olej na plátně, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8180
Poslední dražitel: 9299

Malý Jan (1898 - 1954)

Ve žních
olej na kartonu, 35 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč