Číslo položky: 8200
Poslední dražitel: 9170

Motiv z Vožice
kombinovaná technika na papíře, 13 x 10 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:20:00
Číslo položky: 8201
Poslední dražitel: 9497

Makovec Ludvík

Pohled na Pražský hrad
olej na kartonu, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8210
Poslední dražitel: 9151

Makovec Ludvík

Zeleninové zátiší
olej na kartonu, 55 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:15:00
Číslo položky: 8199
Poslední dražitel: 9587

Hrad Lipnice
kombinovaná technika na papíře, 11, 5 x 8, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:05:00
Číslo položky: 8184
Poslední dražitel: 8834

Jihočeský rybník
olej na plátně, 57 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 69 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  22:45:00
Číslo položky: 8191
Poslední dražitel: 8080

V práci
olej na plátně, 85 x 119 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  22:15:00
Číslo položky: 8197
Poslední dražitel: 9142

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Předjaří na potoce
olej na plátně, 87 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7989
Poslední dražitel: 9394

Portrét slečny Tydlitátové
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8176
Poslední dražitel: 9127

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Vesnice
olej na kartonu, 45 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, zezadu výstavní štítek SČSVU Olomouc z roku 1955
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  22:05:00
Číslo položky: 8192
Poslední dražitel: 9492

Odpočívající Diana
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč