Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Číslo položky: 8174
Poslední dražitel: 9126

Březina Václav (1862 - 1906)

Farská zahrada
olej na kartonu, 28 x 19, 5 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  21:15:00
Číslo položky: 8215
Poslední dražitel: 9154

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Duch lesa
olej plátno na kartonu, 34 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8170
Poslední dražitel: 9123

Nesignováno

Lesní říčka
kvaš na lepence, 45 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu potvrzení o pravosti díla Ant. Hudečka od syna St. Hudečka, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  21:10:00
Číslo položky: 8194
Poslední dražitel: 9440

Langer Karel (1878 - 1947)

Na trhu
olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, malba a karton na několika místech poškozeny natržením, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8172
Poslední dražitel: 8755

Hlava
barevná litografie, 33 x 24, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 93/100, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  21:00:00
Číslo položky: 8342
Poslední dražitel: 8853

Toyen (Marie Čermínová, 1902 - 1980)

Střelnice
12 ks serigrafií, volně loženo, v deskách, mírně poškozeno, 30 x 43 cm, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 21 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  20:25:00

do květnové aukce 2018