Číslo položky: 8280
Poslední dražitel: 9598

Nesignováno

Galantní scéna
olej na plátně, 34 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  21:55:00
Číslo položky: 8279
Poslední dražitel: 9596

Nesignováno

Galantní scéna
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  21:50:00
Číslo položky: 8241
Poslední dražitel: 9526

Nesignováno

Příprava na hon
olej na kartonu, 30 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  21:45:00
Číslo položky: 8276
Poslední dražitel: 9535

Moravec Alois (1899 - 1987)

Mlýn na Želivce
olej na kartonu, 35 x 43, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8244
Poslední dražitel: 9134

Nečitelně signováno

kombinovaná technika na papíře, 91 x 66, 5 cm, rámováno, zaskleno, nečitelně signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  21:25:00
Číslo položky: 8243
Poslední dražitel: 9133

Pilařová-Kverková Libuše (* 1928)

olej na plátně, 55 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1992
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  21:20:00
Číslo položky: 8239
Poslední dražitel: 9316

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Kůň
olej na překližce, 52, 5 x 60 cm, rámováno, rám, malba a překližka mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  21:15:00
Číslo položky: 8242
Poslední dražitel: 9571

Nečitelně signováno

Makové pole
olej na kartonu, 34, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8240
Poslední dražitel: 9569

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na kartonu, 47 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  21:10:00
Číslo položky: 8238
Poslední dražitel: 6946

Jandejsek Vladimír (* 1923)

olej na kartonu, 62 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1992
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  21:00:00