Zasněžené chalupy olej na plátně, 84 x 123 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou LD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zimní nálada v Praze olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen