Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 8327
Poslední dražitel: 8405

Douba Josef (1866 - 1928)

Prodaná nevěsta
olej na plátně, 47, 5 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 30 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:50:00
Číslo položky: 8329
Poslední dražitel: 9014

Bílek Alois (1887-1960)

Stromy u cesty
olej na kartonu, 51 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:45:00
Číslo položky: 8353
Poslední dražitel: 8985

Jaro na rybníce
olej plátno na kartonu, 25 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8286
Poslední dražitel: 9505

Arnegger Alois (1879 - 1963)

Horská krajina
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:40:00
Číslo položky: 8317
Poslední dražitel: 7386

Vysoká pec
olej na kartonu, 69 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8229
Poslední dražitel: 9464

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 84 x 123 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou LD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:35:00
Číslo položky: 8272
Poslední dražitel: 9182

Holan Karel (1893 - 1953)

Zimní nálada v Praze
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8273
Poslední dražitel: 9495

olej na kartonu, 36, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:30:00
Číslo položky: 8318
Poslední dražitel: 9624

Nesignováno

Lesní potok
olej na plátně, 80 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:25:00
Číslo položky: 8328
Poslední dražitel: 7394

olej na kartonu, 42 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč