Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 8328
Poslední dražitel: 7394

olej na kartonu, 42 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:25:00
Číslo položky: 8293
Poslední dražitel: 8567

Nečitelně signováno

olej na plátně, 60, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:20:00
Číslo položky: 8314
Poslední dražitel: 9524

kombinovaná technika na papíře, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:15:00
Číslo položky: 8304
Poslední dražitel: 9678

Diana na lovu
lept, 36 x 29, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:10:00
Číslo položky: 8306
Poslední dražitel: 9519

Stein V.

Sběr obilí
olej na plátně, 36, 5 x 47 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:55:00
Číslo položky: 8311
Poslední dražitel: 8655

Suchdol u Prahy
olej na kartonu, 24, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:40:00
Číslo položky: 8310
Poslední dražitel: 8682

Klápště Jaroslav (1923 - 1999)

Jiřiny
olej na plátně, 45, 5 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:35:00
Číslo položky: 8305
Poslední dražitel: 9197

olej na kartonu, 48 x 33 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, signováno PD s přípisem Paris, datováno 1937
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:30:00
Číslo položky: 8319
Poslední dražitel: 9527

Reiter Gustav

Uhelný trh
olej na plátně, 75, 5 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:25:00
Číslo položky: 8320
Poslední dražitel: 9418

Bukáček František (1910 - ?)

Pivoňky
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

do květnové aukce 2018