Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 8277
Poslední dražitel: 7063

Moravec Alois (1899 - 1987)

Práce na poli
olej na kartonu, 30 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  22:15:00
Číslo položky: 8278
Poslední dražitel: 9340

kombinovaná technika na papíře, 21, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  22:00:00
Číslo položky: 8241
Poslední dražitel: 9526

Nesignováno

Příprava na hon
olej na kartonu, 30 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  21:45:00
Číslo položky: 8239
Poslední dražitel: 9316

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Kůň
olej na překližce, 52, 5 x 60 cm, rámováno, rám, malba a překližka mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  21:15:00
Číslo položky: 8238
Poslední dražitel: 6946

Jandejsek Vladimír (* 1923)

olej na kartonu, 62 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1992
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  21:00:00
Číslo položky: 8231
Poslední dražitel: 9576

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 550 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  20:50:00
Číslo položky: 8227
Poslední dražitel: 9560

Nesignováno

Západ slunce na moři
olej na sololitu, 54 x 76 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  20:45:00
Číslo položky: 8230
Poslední dražitel: 9562

Hromnickij Pavel (1889 - 1977)

olej na kartonu, 59, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  20:40:00
Číslo položky: 8225
Poslední dražitel: 9558

Nečitelně signováno

Praha
olej na plátně, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  20:30:00
Číslo položky: 8226
Poslední dražitel: 8036

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 56 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  22:30:00

do květnové aukce 2018