Číslo položky: 8319
Poslední dražitel: 9527

Reiter Gustav

Uhelný trh
olej na plátně, 75, 5 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:25:00
Číslo položky: 8320
Poslední dražitel: 9418

Bukáček František (1910 - ?)

Pivoňky
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8302
Poslední dražitel: 9516

Augusta A.

Horská krajina
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:20:00
Číslo položky: 8343
Poslední dražitel: 9705

Chalupa
olej na překližce, 17 x 24, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8396
Poslední dražitel: 7544

Na pláži
kombinovaná technika na papíře, 13 x 20 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 550 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 8397
Poslední dražitel: 9607

Koupání
kombinovaná technika na papíře, 13 x 20 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno PH, datováno 1974
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 8391
Poslední dražitel: 9548

Nečitelně signováno

olej na plátně, 24, 5 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, mírná krakeláž, nutno čistit, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:15:00
Číslo položky: 8390
Poslední dražitel: 6777

Nesignováno

Split
tempera na papíře, 37, 5 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:10:00
Číslo položky: 8300
Poslední dražitel: 9515

Augusta A.

Chalupa v zimě
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:00:00
Číslo položky: 8308
Poslední dražitel: 9573

Sedící akt
kombinovaná technika na papíře, 57 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  21:20:00