Číslo položky: 8173
Poslední dražitel: 7391

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  21:30:00
Číslo položky: 8223
Poslední dražitel: 9147

Návrší u Heřmaniček
olej na kartonu, 22 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8269
Poslední dražitel: 6938

Nesignováno

Starý mlýn
olej na plátně, 32 x 42 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v pravé dolní části 2 x protrženo, nesignováno, zezadu přípis, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8174
Poslední dražitel: 9126

Březina Václav (1862 - 1906)

Farská zahrada
olej na kartonu, 28 x 19, 5 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  21:15:00
Číslo položky: 8215
Poslední dražitel: 9154

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Duch lesa
olej plátno na kartonu, 34 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8170
Poslední dražitel: 9123

Nesignováno

Lesní říčka
kvaš na lepence, 45 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu potvrzení o pravosti díla Ant. Hudečka od syna St. Hudečka, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  21:10:00
Číslo položky: 8194
Poslední dražitel: 9440

Langer Karel (1878 - 1947)

Na trhu
olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, malba a karton na několika místech poškozeny natržením, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8172
Poslední dražitel: 8755

Hlava
barevná litografie, 33 x 24, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 93/100, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  21:00:00
Číslo položky: 8250
Poslední dražitel: 8041

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Na lovu
olej na kartonu, 46 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8275
Poslední dražitel: 9550

Nečitelně signováno

Podmoskevská krasavice
olej plátno na kartonu, 23, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  20:35:00