Číslo položky: 8267
Poslední dražitel: 9519

Zimní cesta
olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  20:30:00
Číslo položky: 8265
Poslední dražitel: 9543

Brousek Karel (1880 - 1953)

olej na dřevě, 26, 5 x 27, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  20:25:00
Číslo položky: 8266
Poslední dražitel: 9588

Monogram A.

Ilustrace
tužka na papíře, 43, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zaskleno, signováno monogramem A PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8264
Poslední dražitel: 8624

Brousek Karel (1880 - 1953)

Zima
olej na plátně, 38 x 29 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  20:15:00
Číslo položky: 8261
Poslední dražitel: 7716

Oliva Viktor (1861 - 1928)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 25, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno monogramem V. O. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  20:10:00
Číslo položky: 8263
Poslední dražitel: 8834

Oliva Viktor (1861 - 1928)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 24 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno monogramem V. O. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8262
Poslední dražitel: 8834

Oliva Viktor (1861 - 1928)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 23 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno monogramem V. O. LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  20:05:00
Číslo položky: 8258
Poslední dražitel: 9538

Předjaří u Bzové
olej na kartonu, 20, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD s přípisem na zadní straně, datováno 1952
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  21:25:00
Číslo položky: 8259
Poslední dražitel: 9638

Květináče
olej na kartonu, 14 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD s přípisem na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  21:20:00
Číslo položky: 8282
Poslední dražitel: 9657

Stárnutí
suchá jehla, 33, 5 x 23, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, 8/200, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč