Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 8214
Poslední dražitel: 9278

Nečitelně signováno

olej plátno na kartonu, 28, 5 x 46 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  21:00:00
Číslo položky: 8206
Poslední dražitel: 9171

Karas Karel (1892 - 1969)

Jihočeský rybník
olej na kartonu, 62 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:45:00
Číslo položky: 8204
Poslední dražitel: 9591

Solovjev Arkadi (1902 - 1948)

olej na plátně, 59 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:35:00
Číslo položky: 8196
Poslední dražitel: 9585

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

olej na plátně, 44, 5 x 130 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:30:00
Číslo položky: 8201
Poslední dražitel: 9497

Makovec Ludvík

Pohled na Pražský hrad
olej na kartonu, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:20:00
Číslo položky: 8184
Poslední dražitel: 8834

Jihočeský rybník
olej na plátně, 57 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 69 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  22:45:00
Číslo položky: 8191
Poslední dražitel: 8080

V práci
olej na plátně, 85 x 119 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  22:15:00
Číslo položky: 8197
Poslední dražitel: 9142

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Předjaří na potoce
olej na plátně, 87 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7989
Poslední dražitel: 9394

Portrét slečny Tydlitátové
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8176
Poslední dražitel: 9127

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Vesnice
olej na kartonu, 45 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, zezadu výstavní štítek SČSVU Olomouc z roku 1955
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  22:05:00

do květnové aukce 2018