Číslo položky: 8189
Poslední dražitel: 9165

Nesignováno

Červená krajina s bílou ženou
olej na plátně, 35, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu přípis autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  20:45:00
Číslo položky: 8182
Poslední dražitel: 9158

Jetřebice - pohled na ves
olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  20:40:00
Číslo položky: 8187
Poslední dražitel: 9255

Otčenášek Jaroslav (1909 - 1972)

Vyšehradský motiv
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8185
Poslední dražitel: 9133

Nesignováno

Portrét ženy
olej na papíře, 44 x 32 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  20:20:00
Číslo položky: 8188
Poslední dražitel: 6665

Nesignováno

Strašidla
olej na plátně, 71 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v dolní části krakeláž, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8181
Poslední dražitel: 9129

U vsi
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  20:05:00
Číslo položky: 8179
Poslední dražitel: 9129

Verdier J.

Krajina pod hradem
olej na dřevě, 52 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2016  20:00:00
Číslo položky: 8299
Poslední dražitel: 9626

Ptáček Josef (1891 - ?)

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 50, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  22:25:00
Číslo položky: 8171
Poslední dražitel: 9029

Ozvěna léta
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.2.2016  21:50:00
Číslo položky: 8211
Poslední dražitel: 9504

Topoly u Mikovic
olej na kartonu, 72 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1950, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč