Číslo položky: 8231
Poslední dražitel: 9576

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 550 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  20:50:00
Číslo položky: 8237
Poslední dražitel: 9567

Nesignováno

V přístavu
ole na překližce, 37, 5 x 86 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8227
Poslední dražitel: 9560

Nesignováno

Západ slunce na moři
olej na sololitu, 54 x 76 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  20:45:00
Číslo položky: 8235
Poslední dražitel: 9105

Bím Tomáš (* 1946)

Golfové hřiště
barevná litografie, 47, 5 x 37 cm, rámováno, zaskleno, signováno UD, 19/100, datováno 2004
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8236
Poslední dražitel: 9596

Pistorius Jan Ferdinand (1899 - ?)

Odpolední vyjížďka
uhel na papíře, 74, 5 x 68 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8230
Poslední dražitel: 9562

Hromnickij Pavel (1889 - 1977)

olej na kartonu, 59, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  20:40:00
Číslo položky: 8232
Poslední dražitel: 6666

Lískovec

Pouliční prodavač
olej na plátně, 70 x 57 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  20:35:00
Číslo položky: 8225
Poslední dražitel: 9558

Nečitelně signováno

Praha
olej na plátně, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1925
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  20:30:00
Číslo položky: 8233
Poslední dražitel: 9564

Bakla Emanuel (1878 - 1943)

Čertovka
olej na kartonu, 46, 5 x 43 cm, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  20:20:00
Číslo položky: 8234
Poslední dražitel: 9424

Duha
litografie, 43 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  20:10:00