Číslo položky: 8224
Poslední dražitel: 9508

Miljan Niko (1891 - 1962)

Na trhu
olej na plátně, 68 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  21:25:00
Číslo položky: 8216
Poslední dražitel: 9600

Myslbek

Portrét starce
olej na plátně, 21, 5 x 18 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno původně přeloženo, rentoaláž, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  21:05:00
Číslo položky: 8212
Poslední dražitel: 9453

Motiv z Dubrovníku
olej na kartonu, 51, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  21:00:00
Číslo položky: 8214
Poslední dražitel: 9278

Nečitelně signováno

olej plátno na kartonu, 28, 5 x 46 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8209
Poslední dražitel: 9172

Potok v lese
olej na kartonu, 33 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:50:00
Číslo položky: 8206
Poslední dražitel: 9171

Karas Karel (1892 - 1969)

Jihočeský rybník
olej na kartonu, 62 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:45:00
Číslo položky: 8205
Poslední dražitel: 8790

Ranní toaleta
kombinovaná technika na papíře, 44, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno 1960
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:40:00
Číslo položky: 8204
Poslední dražitel: 9591

Solovjev Arkadi (1902 - 1948)

olej na plátně, 59 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:35:00
Číslo položky: 8196
Poslední dražitel: 9585

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

olej na plátně, 44, 5 x 130 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:30:00
Číslo položky: 8203
Poslední dražitel: 9146

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Pohled z okna
kombinovaná technika na papíře, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy skvrny, signováno PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2016  20:25:00