Číslo položky: 8287
Poslední dražitel: 9045

Podzimní sychravo
olej na kartonu, 28 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  21:25:00
Číslo položky: 8361
Poslední dražitel: 9216

Nečitelně signováno

Květiny
kombinovaná technika na hedvábí, 79 x 41, 5 cm, svitek, mírně poškozeno, nečitelně signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8402
Poslední dražitel: 9639

Emler František (1912 - 1992)

Ovocné zátiší
olej na plátně, 60 x 92 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, nečitelně datováno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8331
Poslední dražitel: 9016

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  21:20:00
Číslo položky: 8383
Poslední dražitel: 9232

Horn Julius (1900 - ?)

Mikulášský trh
olej na plátně, 35 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8382
Poslední dražitel: 9572

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

Žně na Šumavě
olej na plátně, 50, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  21:15:00
Číslo položky: 8360
Poslední dražitel: 9216

Nečitelně signováno

Čínské dívky
kombinovaná technika na hedvábí, 78 x 43 cm, svitek, mírně poškozeno, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  21:10:00
Číslo položky: 8358
Poslední dražitel: 9702

Ráno v Paříži
barevný lept, 24 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  21:05:00
Číslo položky: 8378
Poslední dražitel: 9623

Nesignováno (Ant. Hudeček ?)

kvaš na papíře, 66 x 94 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8344
Poslední dražitel: 6992

Boháč Emanuel (1867 - 1940)

Dívka v trávě
olej na plátně, 69 x 104 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  21:00:00