Číslo položky: 8293
Poslední dražitel: 8567

Nečitelně signováno

olej na plátně, 60, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:20:00
Číslo položky: 8314
Poslední dražitel: 9524

kombinovaná technika na papíře, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:15:00
Číslo položky: 8388
Poslední dražitel: 9674

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

olej na plátně, 25 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8304
Poslední dražitel: 9678

Diana na lovu
lept, 36 x 29, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:10:00
Číslo položky: 8387
Poslední dražitel: 9739

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Starý most
kvaš na papíře, 27, 5 x 40 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, paspata, zaskleno, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8312
Poslední dražitel: 9679

Rybník Lásenice
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:05:00
Číslo položky: 8315
Poslední dražitel: 8914

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Stojící dívčí akt
olej na kartonu, 29, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8316
Poslední dražitel: 8216

Nesignováno (Karel V. Skála ?)

Dívčí poloakt
olej na kartonu, 11 x 10 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8386
Poslední dražitel: 9612

Nesignováno

olej na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, malba poškozena, krakeláž, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8347
Poslední dražitel: 8838

Jelínek František A. (1890 - 1977)

olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  21:00:00