Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 8343
Poslední dražitel: 9705

Chalupa
olej na překližce, 17 x 24, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:20:00
Číslo položky: 8300
Poslední dražitel: 9515

Augusta A.

Chalupa v zimě
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2016  20:00:00
Číslo položky: 8308
Poslední dražitel: 9573

Sedící akt
kombinovaná technika na papíře, 57 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  21:20:00
Číslo položky: 8309
Poslední dražitel: 9316

Holandský motiv v zimě
barevná litografie, 32 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8288
Poslední dražitel: 9666

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Dívka s vějířem
olej na plátně, 70 x 50 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  21:10:00
Číslo položky: 8292
Poslední dražitel: 9669

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Jezdec na koni
olej na překližce, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  21:05:00
Číslo položky: 8284
Poslední dražitel: 6732

Nesignováno

Lesní tůňka
olej na papíře, 44 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, zezadu přípis s datováním, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  21:00:00
Číslo položky: 8274
Poslední dražitel: 8839

Monogram

Koupání
olej na kartonu, 25 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelným monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  20:55:00
Číslo položky: 8369
Poslední dražitel: 9600

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8268
Poslední dražitel: 9492

Bém Rudolf (1874 - 1955)

olej na kartonu, 70, 5 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno LD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2016  20:45:00

do červnové aukce 2018