Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 8356
Poslední dražitel: 9651

Nesignováno

olej na dřevě, 17, 5 x 25 cm, rámováno, nesignováno, 1. pol. 20. století, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  21:00:00
Číslo položky: 8337
Poslední dražitel: 8826

Pfeiffer-Fried Josef (1884 - 1959)

Zámek Frýdlant
olej na plátně, 49 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:55:00
Číslo položky: 8335
Poslední dražitel: 9363

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Tůňka
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:50:00
Číslo položky: 8355
Poslední dražitel: 9270

Bojovník
kombinovaná technika na papíře, 20 x 14 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8326
Poslední dražitel: 9533

olej na kartonu, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:40:00
Číslo položky: 8350
Poslední dražitel: 9695

Nesignováno

Krajina s hradem
olej na plátně, 34 x 47, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:35:00
Číslo položky: 8325
Poslední dražitel: 9673

Nesignováno

Dívka s loutnou
olej na plátně, 68, 5 x 55 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, v levé části plátno protrženo, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:30:00
Číslo položky: 8333
Poslední dražitel: 9683

Kozák Václav (1889 - 1969)

Mostecká ulice
olej na plátně, 58 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8349
Poslední dražitel: 8892

Dědina Jan (1870 - 1955)

kombinovaná technika na papíře, 46 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8348
Poslední dražitel: 9255

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

kombinovaná technika na papíře, 45 x 59 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, papír zvlněn, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:25:00