Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 8337
Poslední dražitel: 8826

Pfeiffer-Fried Josef (1884 - 1959)

Zámek Frýdlant
olej na plátně, 49 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:55:00
Číslo položky: 8335
Poslední dražitel: 9363

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Tůňka
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:50:00
Číslo položky: 8326
Poslední dražitel: 9533

olej na kartonu, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:40:00
Číslo položky: 8325
Poslední dražitel: 9673

Nesignováno

Dívka s loutnou
olej na plátně, 68, 5 x 55 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, v levé části plátno protrženo, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:30:00
Číslo položky: 8349
Poslední dražitel: 8892

Dědina Jan (1870 - 1955)

kombinovaná technika na papíře, 46 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8334
Poslední dražitel: 9635

Zima na potoce
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:20:00
Číslo položky: 8339
Poslední dražitel: 9338

Burnet Joseph Simon (1884 - 1945)

Motiv z Paříže
olej na plátně, 51 x 59 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8376
Poslední dražitel: 9690

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Všesokolský slet v Praze
olej na plátně, 48 x 74, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na 3 místech protrženo, nečitelně signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:15:00
Číslo položky: 8381
Poslední dražitel: 9693

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Všesokolský slet v Praze
olej na plátně, 48 x 74, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8324
Poslední dražitel: 9672

Nesignováno

Portrét muže
olej na plátně, 63 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2016  20:10:00