Číslo položky: 8249
Poslední dražitel: 9602

Komínek Rudolf (1885 - ?)

Akty na pláži
olej na kartonu, 25 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signovno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  20:20:00
Číslo položky: 7967
Poslední dražitel: 6927

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Valašský dvůr
kolorovaný dřevoryt, 44 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  20:15:00
Číslo položky: 8247
Poslední dražitel: 6676

Nečitelně signováno

Kotvící bárky
olej na plátně, 70 x 105 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v levé horní části protrženo, cca 2 cm, nečitelně signováno UD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  20:10:00
Číslo položky: 8246
Poslední dražitel: 9206

Chramosta Cyril (1908 - 1990)

Jihočeský výlov
olejová tempera na papíře, 54 x 62 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signovánoPD, zezadu autoský štítek z Díla a osobní věnování autora z roku 1938
Vyvolávací cena: 2 700 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  20:05:00
Číslo položky: 8374
Poslední dražitel: 9293

Loďky na Labi
akvarel na papíře, 21, 5 x 27 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8245
Poslední dražitel: 9584

Směšný Josef (1907 - 1990)

olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno pseudonymem "Barnet" PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2016  20:00:00
Číslo položky: 8371
Poslední dražitel: 9290

Procházka u Labe
akvarel na papíře, 17,5 x 24 cm, rámováno, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno na paspartě, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8248
Poslední dražitel: 9531

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Pařížská kavárna
kombinovaná technika na sololitu, 50 x 65 cm, signováno PD, 2. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  22:15:00
Číslo položky: 8277
Poslední dražitel: 7063

Moravec Alois (1899 - 1987)

Práce na poli
olej na kartonu, 30 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8278
Poslední dražitel: 9340

kombinovaná technika na papíře, 21, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2016  22:00:00