Odpoledne u lesa olej na plátně, 95 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pražské střechy olej na plátně, 88 x 110 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v dolní části krakeláž, plátno zvlněno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Tetřívci v toku olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, zezadu potvrzení o pravosti od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kresby rodiny Mánesů konvolut kreseb rodiny Mánesů, celkový rozměr 47 x 130 cm, 7 kreseb Amalie, Quida, Josefa, Václava a Antonína, rámováno, pasparta, zaskleno, poškozeno, přeložky, skvrny, nesignováno
Parníky na Seině kombinovaná technika na papíře, 26 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Dívka se zrcadlem olej na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen