Číslo položky: 9355
Poslední dražitel: 9368

Venkovský dvorek
olej na kartonu, 34 x 45, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  22:30:00
Číslo položky: 9334
Poslední dražitel: 10469

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  22:25:00
Číslo položky: 9380
Poslední dražitel: 10043

Jaro
kombinovaná technika na kartonu, 30 x 20, 5 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, zašpiněno, signováno LH, datováno 1943, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  22:05:00
Číslo položky: 9480
Poslední dražitel: 10463

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Svítání
olej na plátně, 44 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  22:00:00
Číslo položky: 9481
Poslední dražitel: 8074

Radimský Václav (1867 - 1946)

Okolí Labe
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 9335
Poslední dražitel: 10439

Na kněhynském svahu
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  21:55:00
Číslo položky: 9573
Poslední dražitel: 10526

Výhled do krajiny
akvarel na papíře, 16 x 26 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 22. srpna 1888
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  21:35:00
Číslo položky: 9563
Poslední dražitel: 10616

Nečitelně signováno (Bárta?)

olej na kartonu, 62 x 72, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9553
Poslední dražitel: 10517

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Portrét slečny Waleské
olej na plátně, 90 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9381
Poslední dražitel: 9752

Saudek Kája (1935 - 2015)

Továrna
olej na plátně, 35 x 45 cm, nerámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 106 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2017  21:30:00