Číslo položky: 9160
Poslední dražitel: 10490

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Příběhy Orfeovy
kniha Ovidius, 6 x barevný lept, vše signováno, datováno 1980, výtisk číslo 28/200
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  21:10:00
Číslo položky: 9099
Poslední dražitel: 10133

Rybář
pastel na papíře, 17, 5 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  21:05:00
Číslo položky: 9073
Poslední dražitel: 9044

Jiroudek František (1914 - 1991)

Velké Borové
olej na plátně, 75 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  20:55:00
Číslo položky: 9170
Poslední dražitel: 9887

Bez názvu
barevná litografie, 32 x 43 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, 25/75, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  20:50:00
Číslo položky: 9182
Poslední dražitel: 10134

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Moře
olej na kartonu, 44, 5 x 62 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9177
Poslední dražitel: 9459

Výhled k Radhošti
olej na kartonu, 31 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti dála přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  20:40:00
Číslo položky: 9175
Poslední dražitel: 10306

kombinovaná technika na kartonu, 33 x 50 cm, nerámováno, malba a karton poškozeny, signováno PD, na zadní straně pozůstalostní razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  20:30:00
Číslo položky: 9180
Poslední dražitel: 9366

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Dnes zachraňuju dva ubožáky od alkoholu. Piju za tři.
kombinovaná technika na papíře, 11 x 19 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  20:20:00
Číslo položky: 9181
Poslední dražitel: 9366

Nesignováno (Neprakta Winter Jiří)

Pojď, vole, vole, ...
kombinovaná technika na papíře, 11 x 27 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9184
Poslední dražitel: 8959

Muzika František (1900 - 1974)

Divadlo
litografie, 27 x 35 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč