9 300 000 Kč

Číslo položky: 9170
Poslední dražitel: 9887

Bez názvu
barevná litografie, 32 x 43 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, 25/75, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  20:50:00
Číslo položky: 9182
Poslední dražitel: 10134

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Moře
olej na kartonu, 44, 5 x 62 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9177
Poslední dražitel: 9459

Výhled k Radhošti
olej na kartonu, 31 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti dála přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  20:40:00
Číslo položky: 9180
Poslední dražitel: 9366

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Dnes zachraňuju dva ubožáky od alkoholu. Piju za tři.
kombinovaná technika na papíře, 11 x 19 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  20:20:00
Číslo položky: 9181
Poslední dražitel: 9366

Nesignováno (Neprakta Winter Jiří)

Pojď, vole, vole, ...
kombinovaná technika na papíře, 11 x 27 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9184
Poslední dražitel: 8959

Muzika František (1900 - 1974)

Divadlo
litografie, 27 x 35 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9183
Poslední dražitel: 10534

Rolín Viktor (1887 - 1942)

olej na překližce, 51 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  20:15:00
Číslo položky: 9179
Poslední dražitel: 9524

Chtěla bych, pane doktore, znát jako vy, tolik jazyků
kombinovaná technika na papíře, 21 x 16 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, pasparta, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2016  20:10:00
Číslo položky: 9189
Poslední dražitel: 10484

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Zátiší s poháry
olej na kartonu, 44 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  22:30:00
Číslo položky: 9174
Poslední dražitel: 9808

Kopretiny
kombinovaná technika na kartonu, 43, 5 x 59, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, na zadní straně pozůstalostní razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2016  22:10:00